Okenní a dveřní systémy

Pro svou kompatibilitu a totožný design s ostatními produkty, je kombinace systému a jejich vzájemné spojení, vnímáno jako jeden celek. Díky systémovým spojovníkům lze interiérové stěny libovolně spojovat například s vnějšími tepelně izolovanými stěnami, nebo vnějšími dveřm

číst dál

Hliníkové posuvné dveře

Harmonikové dveře jsou nejčastěji vyhledávány pro použití do hotelů, restaurací, obchodů, nebo zimních zahrad, kde při piném odsunutí a složení dojde k zvětšení užitné plochy a zvýšení komfortu.

číst dál

Portály pro panelové domy

Vstupní dveře do výše uvedených domů doporučujeme vždy hliníkové, protože jejich odolonost je do takových prostor ideální. Dveře jsou velmi odolné, jak proti povětrnostním podmínkám, vandalismu i nárazům. Tyto dveře mají dlouhou životnost a jejich přední vlastností je minimální údržba.

číst dál

Dveřní hliníkové výplně

Systém hliníkových profilů pro provedení dveřních konstrukcí otevíraných dovnitř a ven s tzv. panelovými výplněmi. Tento systém se, stejně jako jiné produkty vyznačuje jednoduchou kompletací a vysokou funkčností.

číst dál

Skleněné systémy, přístřešky

Díky použití skla lze vytvořit chráněný prostor po obvodu fasádního pláště nebo u vstupu do objektu aniž bychom zabránili prostupu denního světla. Můžeme tak zvýraznit vstup a zároveň dodat fasádnímu plášti prvek elegance.

číst dál

Moderní montáž

V naší prodejně Vám nabízíme široký sortiment pro moderní montáž.

číst dál
Go to top